Dr. Nyíri Viktor 1994-ben szerzett jogi diplomát az Eötvös Loránd Tudományegyetem Jogi Karán, ezután 1995-ben a Közép-Európai Egyetemen, 1996-ban a George Washington Universityn végzett felsőfokú jogi tanulmányokat és szerezte meg az LL. M. (Legnum Magister, felsőfokú jogi végzettség) minősítő címet; 1996-tól 2005-ig ügyvédjelöltként és ügyvédként tevékenykedett mely során kiemelkedő tapasztalatra tett szert többek között a gazdasági és társasági jog, valamint M&A tranzakciók területén. 2005 óta kizárólag magánbefektetőként tevékenykedik, számos kockázati tőkebefektetést és ingatlanbefektetést hajtott végre magánszemélyként, illetve holding társaságán, az NV Vagyonkezelő Kft.-n keresztül. Rendkívül széles ismerettel és kapcsolatrendszerrel rendelkezik az egészségügyi-gyógyászati piacon; ezen területhez kapcsolódó befektetései révén a terület egyik legismertebb kockázati tőkebefektetőjévé vált az elmúlt években.
Daday Attila 1994-ben szerzett Villamosmérnöki diplomát majd 1998-ban József Attila Tudományegyetemen közgazdasági szakokleveles villamosmérnöki diplomát. A Szegedi Tudományegyetemen 2010-ben szerzett Master of Business Administration diplomát. 2008-ig az Emitel Zrt műszaki területén hálózat üzemeltetési és felügyeleti központ vezetőként, majd 2012-ig Magyar Telekomnál dolgozott szakértői munkakörben integrációs és minőségjavítási projektekben. 2013-tól informatikai és pénzügyi fejlesztési projektekben vett részt, majd tanácsadói és interim menedzsment munkakörökben dolgozik. 2016 és 2019 között a Finatech Capital Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt-nél dolgozott Back office területen tanácsadóként. 2019 februárban csatlakozott az X-Ventures csapatához.
Pechtol Attila 2000-ben diplomázott a Pénzügyi és Számviteli Főiskolán pénzintézet szakirányon, majd különböző cégek elemzési, kontrolling tevékenységét látta el. 2004 óta dr. Nyíri Viktor kockázati tőkebefektetéseiben pénzügyi igazgatóként vesz részt, közvetlenül bekapcsolódva az átvilágítás, döntés-előkészítés, döntés, monitoring, exit folyamataiba. Munkájával párhuzamosan az ELTE Jogi karának Jogi Továbbképző Intézetében „jogi szakokleveles közgazdász” posztgraduális diplomát (2001-2004), majd a Budapesti Corvinus Egyetemen vállalatgazdálkodási szakon (2005-2009) kiegészítő diplomát szerzett.
Déri Viktor a pénzügyi informatikai területről indulva az 1990-es években a magyar értékpapír piacon tevékenykedő banki tulajdonú (Budapest Bank, CIB, MFB) befektetési szolgáltató cégeket vezetett, valamint számos értéktőzsdei területhez tartozó szakmai szervezet elnökeként/tagjaként dolgozott a hazai tőkepiac fejlesztésében. A 2000-es évektől a hazai kockázati tőkepiac, állami segítséggel történő fejlesztésének elindításában vállalt szerepet, a Kisvállalkozás-fejlesztő Pénzügyi Zrt. elnökeként, valamint a Corvinus Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt. vezérigazgatójaként számos kockázati tőkebefektetés végrehajtását és exitjét irányította. A Jeremie program első körében a Biggeorges NV Kockázati tőkealap-kezelőnél Befektetési igazgatóként és a Befektetési Bizottság tagjaként vett részt a befektetések kiválasztásában és a befektetési döntéshozatalban. A kockázati tőkepiacon végzett 12 éves munkája során kiemelkedő tapasztalatra tett szert a magyar kis- és középvállalati szektor működési körülményei, lehetőségei, problémái és befektetőkkel szembeni elvárásai, valamint a megfelelő céltársaságok kiválasztása és a szektorba történő kockázati tőkebefektetések speciális jellemzői tekintetében.
Pályáját külkereskedőként, a TESCO Nemzetközi Tudományos Együttműködési Irodában kezdte, majd különböző import-export vállalkozásokban folytatta. A felsőfokú külkereskedői képesítés mellett a későbbiekben a Budapesti Gazdasági Főiskolán, Pénzintézeti Szakirányon szerzett diplomát.
2004-ben az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt-nél helyezkedett el tőkefinanszírozási és vagyonkezelési területen főmunkatársként, ahol elsődlegesen a bank tulajdonosi érdekeltségeinek vagyonkezeléséhez kapcsolódó monitoring-, jelentési- és kapcsolattartási feladatokat látott el.
2007 és 2010 között az MFB Bank leányvállalati körébe tartozó Corvinus Nemzetközi Befektetési Zrt-ben az Igazgatóság tagjaként, a Kisvállalkozás-fejlesztő Pénzügyi Zrt-ben az ügydöntő felügyelőbizottság tagjaként képviselte az MFB-t és vett részt a bankhoz tartozó cégcsoport kockázati tőkebefektetéseivel kapcsolatos befektetési és vagyonkezelési döntések meghozatalában. Az X-Ventures csapatához 2018-ban csatlakozott.
1991-ben végzett az I.Géza Király Közgazdasági Szakközépiskola Számviteli Gazdálkodási szakán. A SENIOR Váci Kötöttárugyár Rt. vállalati jogászánál és az igazgatói titkárságon kezdett dolgozni titkárnői munkakörökben. 2002. és 2008. között a Budapest Lízing Zrt-nél szerződésíróként, majd ügyfélszolgálati munkatársként dolgozott. Ezt követően több cégnél adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalatokat. 2018-tól az X-Ventures Alpha Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt. alkalmazásában áll Back office munkatársként. 2023-januártól az Alapkezező Back office területének irányításáért felelős.
Nyíri Miklós végzettsége bölcsész és újságíró. 2004 óta a GenoID Kft. munkatársa, 2007-től annak ügyvezető igazgatója. A vállalkozás ez idő alatt a régió egyik legjelentősebb molekuláris diagnosztikai, kutató és bűnügyi laboratóriumává nőtte ki magát.
Irányítása mellett a vállalat sikeressé vált a magánfinanszírozott egészségügyi piacokon, nemzetközi kutatás-fejlesztési konzorciumokat vezetett, két szabadalmát fogadta el az Európai Szabadalmi Hivatal, és a bűnügyi-genetikai tevékenységben is egyedi know-how-t halmozott fel.
Jelenleg a Neumann Diagnostics biotechnológiai vállalkozás irányításával foglalkozik.